Informační portál o Kaplici • VÝSTAVA

  Vernisáž 8.11. od 18:30 hodin
  Základní umělecká škola Kaplice Vás srdečně zve na Výstavu prací učitelů výtvarného oboru. Výstavní síň kina Kaplice od 8.-30.11.2018 k vidění každou středu - neděli od 13:00 do 22:00 hod..

 • Čertovský rej

  5. prosince od 16 hodin na náměstí
  KIC Kaplice a DDM Kaplice připravili pro děti na 5. prosince v 16 hodin na náměstí ČERTOVSKÝ REJ... Na náměstí přijede MIKULÁŠ s doprovodem a děti se budou moc svézt na povoze taženém vranými koňmi.

 • Čert a Káča

  8. prosince od 15 hodin
  Srdečně zveme všechny děti na divadelní pohádku "ČERT A KÁČA" do místního kino sálu v sobotu 8.prosince od 15 hodin. Klasická pohádka na motivy Boženy Němcové. Vstupné 100/50 (děti) předprodej v infocentru, www.ikaplice.cz

 • Miroslav Donutil - Cestou necestou

  změna termínu - 5. dubna 2019
  Vystoupení Miroslava Donutila, které se mělo konat v KD Kaplice 6. prosince, je z důvodu pokračující rekonstrukce interiérů kulturního domu přesunuto na 25. dubna 2019. Vstupenky zůstávají v platnosti. Více informací ke vstupenkám v kaplickém infocentru.

 • Novinka v infocentru

  Poznávací omalovánky pro děti
  Sortiment map, pohlednic a knih s turisticko-historickou tématikou zaměřenou na Kaplicko a okolí je nově rozšířen o "Poznávací omalovánky". Omalovánky hravou formou ukazují krásy a rozmanitosti našeho regionu. Děti se mohou zabavit s veselými zvířátky, vymalovat si obrázky a zahrát si i veselé mini pexeso.

 • Rodinná jízdenka JIKORD plus

  platí celoročně
  JIKORD plus je rodinná celokrajská jednodenní papírová jízdenka, která stojí 250 Kč a mohou na ni jet až 2 dospělý a až 3 děti do 15 let po celém Jihočeském kraji hromadnými dopravními prostředky (linkové autobusy, vlaky, MHD), které jsou v závazku veřejné služby.

 • Tělovýchovná jednota Spartak Kaplice z.s.

  čerpala neinvestiční dotaci Ministerstva školství
  Tělovýchovná jednota Spartak Kaplice z.s. čerpala neinvestiční dotaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy na rok 2017 v programu státní podpory sportu ve výši 585 000 Kč. Tento program je zaměřen na přímou podporu sportovních klubů, tělovýchovných a tělocvičných jednot, především podporu pravidelné všeobecné, sportovní, organizační a obsahové činnosti se zaměřením na děti a mládež.

 • Nová aplikace - Skryté příběhy

  Mobilní hra pro zvídavé děti a hravé rodiče
  Díky venkovní hře Skryté příběhy můžete být svědkem dramatických událostí v roce 1240, které vedly k založení osady, z níž vzniklo město Kaplice. Vezměte děti, chytrý telefon, stáhněte si zdarma aplikaci a užijte si výjimečný rodinný výlet plný zábavy, napětí a historie. Aplikaci najdete na Google Play či na Appstore.
... přejít na aktuality