Informační portál o Kaplici • Do Jihočeského divadla s dopravou zdarma

  15. února 2018
  V prosinci loňského roku realizovalo Jihočeské divadlo ve spolupráci s Městem Kaplice první ze zájezdů pilotního projektu Za kulturou do Jihočeského divadla s dopravou zdarma. Cílem projektu je přilákat na svá představení diváky i ze vzdálenějších míst regionu.

 • Tělovýchovná jednota Spartak Kaplice z.s.

  čerpala neinvestiční dotaci Ministerstva školství
  Tělovýchovná jednota Spartak Kaplice z.s. čerpala neinvestiční dotaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy na rok 2017 v programu státní podpory sportu ve výši 585 000 Kč. Tento program je zaměřen na přímou podporu sportovních klubů, tělovýchovných a tělocvičných jednot, především podporu pravidelné všeobecné, sportovní, organizační a obsahové činnosti se zaměřením na děti a mládež.

 • Kouzelná školka - Michal k snídani

  neděle 25. února od 17.00 hodin
  Zábavné a poučné představení zároveň! Michal dětem servíruje legrační pokrmy, bavit se budou určitě i rodiče! Napadá Vás něco zábavného, když se řekne česká kuchyně, nějaký pokrm, že ne....?, tak mnoho jich "ochutnáte" právě od Michala, co třeba jablíčko v županu, máte to rádi...!

 • Dálková rallye veteránů opět projede centrem Kaplice

  neděle 4.února 2018
  Zimní dobrodružství veteránů na čtyřech kolech s názvem The Winter Trial zavítá stejně jako před rokem do Kaplice. První únorovou neděli pojede přes náměstí celkem 72 posádek z osmi evropských zemí. České barvy bude při debutu v této dálkové soutěži reprezentovat domácí dvojice Karel Mach – Jan Bláha se Škodou 130 RS ze spolupořádajícího týmu ČK motorsport.

 • Borneo

  25. ledna 2018
  Stejně jako po několik uplynulých let Vás v tento čas znovu oslovujeme a zveme na cestovatelská promítání, se kterými přijíždějí opakovaně v měsících leden až březen do Kaplice profesionální průvodci, cestovatelé, novináři, fotografové i nenapravitelní dobrodruzi, aby nám zpříjemnili zimní večery virtuálním touláním po naší planetě při poutavých i zábavných povídání za doprovodu svých originálníc

 • Nová aplikace - Skryté příběhy

  Mobilní hra pro zvídavé děti a hravé rodiče
  Díky venkovní hře Skryté příběhy můžete být svědkem dramatických událostí v roce 1240, které vedly k založení osady, z níž vzniklo město Kaplice. Vezměte děti, chytrý telefon, stáhněte si zdarma aplikaci a užijte si výjimečný rodinný výlet plný zábavy, napětí a historie. Aplikaci najdete na Google Play či na Appstore.

 • Tchýně na zabití

  Kino Velešín 10.3.2018
  Kulturní a informační centrum Velešín Vás srdečně zve na divadelní představení Tchýně na zabití, které se bude konat 10. března od 19.00 hodin v kině Velešín.

 • Seberozvojový kurz pro rodiče

  Od ledna 2018
  Maminky a tatínkové, budete-li řešit hledání práce nebo návrat do zaměstnání, můžou se vám hodit naše kurzy pro rodiče, které od ledna otevíráme v RC Budíček v Kaplici. Kurzy jsou zadarmo, během výuky i hlídáme děti.
... přejít na aktuality