Informační portál o Kaplici • Výstava obrazů Josefa Balka

  od 7. dubna
  Kap Café vás srdečně zve na výstavu obrazů a zároveň na autorské čtení knihy No nekecej!, které se koná 7. dubna od 16.00 hodin v kavárně Kap Café.

 • Uzavírka Linecké a autobusová linka

  od dubna
  V době od 9.4.2018 do 31.8.2018 bude probíhat v Kaplici rekonstrukce části ulic Linecká a Omlenická. V této době dojde ke změnám v obslužnosti zastávek na náměstí, u školy a ve Školní. Náhradní zastávku najdete v Berzučově ulici.

 • Tomáš Klus a jeho dvě a půl hodiny energie pro Kaplici

  máme za sebou
  V předvečer aprílového dne, v sobotu 31. března zazpíval a zahrál a navzájem se s kapličáky (a dalšími návštěvníky) nabil energií v kaplickém kulturním domě Tomáš Klus. Doprovodila ho jeho kapela Cílová skupina. Jak to na koncertě a po něm vypadalo, se můžete podívat prostřednictvím fotogalerie na našich stránkách.

 • Galerie Krampus je opět otevřena

  únor - září 2018
  Od února můžete opět navštívit kaplickou Galerii Krampus a zhlédnout novou instalaci originálních Krampus masek a vybavení. Přivítá vás zde 14 démonických bytostí v "nadživotní" velikosti, včetně několika nových masek, v Kaplici vystavovaných poprvé.

 • Magic Cup Šumava 2018

  Dolní Dvořiště 24. května od 19.00 hodin
  Zveme Vás na 6. ročník mezinárodního turnaje O pohár divoké Vltavy "Magic Cup Šumava 2018" kategorie U14. Slavnostní zahájení turnaje s nástupem všech zúčastněných týmů se uskuteční na hřišti fotbalového klubu v Dolním Dvořišti ve čtvrtek 24.května od 19.00 hodin.

 • Zájezd na muzikál Mefisto

  19. května 2018
  Mefisto - to je velkolepě pojatý muzikál Divadla Hybernia s prvotřídními herci a tvůrci. Lákavá ďáblova nabídka v atraktivním příběhu na věčné téma ztraceného a znovu nalezeného mládí! KIC Kaplice vypravuje opět autobus na jeden z pražských muzikálů...

 • Tělovýchovná jednota Spartak Kaplice z.s.

  čerpala neinvestiční dotaci Ministerstva školství
  Tělovýchovná jednota Spartak Kaplice z.s. čerpala neinvestiční dotaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy na rok 2017 v programu státní podpory sportu ve výši 585 000 Kč. Tento program je zaměřen na přímou podporu sportovních klubů, tělovýchovných a tělocvičných jednot, především podporu pravidelné všeobecné, sportovní, organizační a obsahové činnosti se zaměřením na děti a mládež.
... přejít na aktuality