Datum: 11.5.2017 | Zhlédnuto: 1773x

Adventní plavba po Dunaji

chystáme na advent

KIC Kaplice vás ve spolupráci s Donauschiffahrt Linz zvou na jedinečný zážitek plavby po Dunaji. Přes léto je možné využít páteční letní večerní plavbu zvanou Bella Italia. Na podzim a počátkem zimy zase tématické plavby Křišťálovou lodí...


Večerním Linzem poplujete na palubě lodi MS Linzerin, exkluzivní lodi s krytou spodní palubou v podobě stylové lodní restaurace a příjemnou horní sluneční palubou s vyhlídkou na nasvícené hornorakouské město i jeho okolí... Užijete si perfektní servis a pochutnáte na vynikajícím rautu připravovaném přímo na palubě v lodní kuchyni.

Cena tříhodinové plavby s rautem je 42,50 Eur. Nalodění v 19.30, konec plavby ve 22.30 hodin.

Plavby se konají každý pátek v době letních prázdnin. V případě zájmu zajistíme rezervace  na lodi. Bližší informace získáte na tel. 773 823 006, případně v infocentru Kaplice, tel. 380 311 388, nebo e-mail: info@kickaplice.cz.

V adventu chystáme zájezd na Adventní plavbu s rautem na pasovské Křišťálové lodi, která je osazena lustry z pravých křiťálů Swarovski. (cena plavba 46,- Euro/osoba)

Vstupní paluba, tzv. Korunní sál disponuje 208 místy k sezení. Gigantický křišťálový lustr promĕňuje strop nad otevřeným prostorem galerie o délce více než dvanáct metrů ve sklenĕnou symfonii kapek. Křišťálová chodba vede na rozlehlou sluneční palubu lodi, která disponuje více než 350 místy. Zadní paluba je upořádána jakou útulný salonek. Po malém schodišti hosté vstoupí na prostornou sluneční terasu, která připomíná zahradu. Útulné posezení z teakového dřeva, příjemný stín pod slunečníky, exotické rostiny a prostorný bar pod širým nebem Vás zvou k odpočinku.

Loď je dlouhá cca 78,5 metrů a široká celkem 11 metrů. Loď je vybavena dvĕma palubními kuchynĕmi, v nichž jsou jídla vždy čerstvĕ připravována.

Je pohánĕna dvĕma motory značky Deutz s více než 1000 PS při nejvyšší rychlosti cca 25 km/h.Doporučit
Sdílet na Facebooku
Doporučit známému
Vytisknou článek
Aktuálně