Datum: 30.4.2018 | Zhlédnuto: 1008x

Rodinná jízdenka JIKORD plus

platí celoročně

JIKORD plus je rodinná celokrajská jednodenní papírová jízdenka, která stojí 250 Kč a mohou na ni jet až 2 dospělý a až 3 děti do 15 let po celém Jihočeském kraji hromadnými dopravními prostředky (linkové autobusy, vlaky, MHD), které jsou v závazku veřejné služby.


Kromě jízdného jízdenka poskytuje slevy na vstupném do vybraných kulturních zařízení, které nám poskytují obchodní partneři, průběžně přidáváme další partnery, v budoucnu počítáme s opravdu rozmanitým množstvím benefitů.

 

Platnost jízdenky JIKORD plus

-   platí celoročně ve spojích veřejné dopravy smluvních dopravců, kromě JHMD, na území Jihočeského kraje (osobní vlaky, spěšné vlaky, rychlíky, regionální i dálkové autobusy, MHD ve všech městech Jihočeského kraje),

-   na celé lince WA15 Telč – Raabs an der Thaya (i v Kraji Vysočina a Dolním Rakousku),

-   na celé lince 433 710 Zelené autobusy (i v Plzeňském kraji),

-   platnost jízdenky JIKORD plus je stanovena na jeden den s přesahem do 3. hodiny ranní dne následujícího,

-   v pracovní dny může cestovat 1 dospělý a 1 dítě do 15 let,

-   o víkendech a státních svátcích ČR 2 dospělý a až 3 děti do 15 let.

-   na některých železničních tratích i mimo území Jihočeského kraje,

 

Smluvní dopravci, u kterých lze využít jízdenku JIKORD plus

České dráhy, a. s. - vlaky kategorie Os, Sp a R), ČSAD AUTOBUSY České Budějovice, a. s., GW BUS (dříve ČSAD JIHOTRANS, a. s.) včetně vnitrostátních cyklobusů a skibusů na Lipno, GW Train Regio, a.s., ČSAD STTRANS, a. s., COMETT PLUS, spol. s r. o., ICOM transport, a. s., ČSAD Jindřichův Hradec, a. s., Josef Štefl – tour, ARRIVA PRAHA s. r. o. – vybrané linky, Dopravní podnik Města Vlachovo Březí, s. r. o., Dopravní podnik města České Budějovice, a. s., ČSAD autobusy Plzeň, a. s. – Zelené autobusy NP a CHKO Šumava, Dr Richard Niederösterreich Verkehrsbetrieb GmbH & Co KG – linka WA15.

 

Zakoupení a platnost jízdenky

Jízdenku lze zakoupit u všech smluvních dopravců na jejich předprodejních místech (kanceláře na autobusových nádražích a pokladny na železničních stanicích) a vybraná turistická a informační centra.

Před nástupem do vozidla je nutné vyplnit pole určená pro datum, který vypište ve formátu DEN/MĚSÍC/ROK na jízdence značeno (DD/MM/RRRR). Následně jízdenku přelepte fólií na lícovou stranu jízdenky. Bez vypsání data a přelepu je jízdenka neplatná!

Veškeré informace naleznete na webové prezentaci www.jihoceskajizdenka.cz.