Kapličák na snowboardu

Mladý kaplický snowboardista Láďa Hrstka je členem české reprezentace.


Málokdo ale nejspíš ví, že i naše město má na těchto úspěších svůj podíl. Nejmladším členem české reprezentace je Láďa Hrstka, Kapličák, žák 7. třídy Základní školy Školní. V loňském roce dosáhl Láďa celé řady významných úspěchů. Na Mistrovství ČR na Klínovci byl první, v závodu Rail N Roll Praha Letná první a na Mistrovství ČR v Peci pod Sněžkou Slope Style pro změnu opět první. Stal se celkovým vítězem Snowboard Zezula Tour 2014. A úspěšnou sérii prodloužil i do roku 2015. Na velkém mezinárodním závodě WorldRookie Tour v Itálii byl sedmý a z řady vítězství uveďme třeba Freestyle X Klínovec, závody TurrancherHohe v Rakousku nebo King Of Morava Paprsek.

A s tímto nasazením zvládá s přehledem i školu. Je výborný žák a jedničkář.

Přejeme mu spoustu dalších sportovních úspěchů, a třeba se naše město dočká i velkých oslav na Náměstí. Vždyť Olympiáda je každé čtyři roky.

Autor: | Zveřejněno: 11.4.2015 - 00:00 | Zhlédnuto: 1712x