Chlapi v sobě

Kapela Chlapi v sobě zahraje ve vyhřívaném stanu v Motokrosovém areálu Blanská kotlina.

20.10.2018
19:00 - 21:00
AMK v AČR Kaplice (organizátor)

Chtěli bychom Vás srdečně pozvat na 11. ročník Blanka Zupema Cup, který se koná 20.10.2018 v areálu Blanská kotlina Kaplice.

Po skončení motokrosového závodu se bude dražit helma od 17-ti násobného Mezinárodního mistra České Republiky, 3 x násobného Mistra Evropy a 2x násobného Mistra světa Martina Michka. Martin s touto helmou získal i titul Mezinárodního mistra ČR v nejprestižnější třídě MX1 za rok 2018 a samozřejmě s ní odjezdil další prestižní závody. S touto helmou se chystá i na blížící se závody národů v Americe. Martin je veliký srdcař a je si vědom, že život někdy připraví nečekané úskalí, a proto se rozhodl tuto helmu věnovat do dražby. Po domluvě s hlavním pořadatelem a zároveň ředitelem závodu Blanka Vaněčková - Blanka Zupema Cup chtějí pomoc dobré věci. Celkový výtěžek z dražby bude na místě předán malé Adélce Kalkušové a její rodině na léčebné výlohy, tak neváhejte a pomocte podpořit dobrou věc.

Věříme, že sejdeme v hojném počtu nejen na dražbě, ale i nadále, jelikož od 19:00hod. nás bude ve vyhřívaném stanu doprovázet kapela Chlapi v sobě v místě areálu.

Vstupné je 80 Kč a lístky si můžete zakoupit na místě nebo v předprodeji KIC Kaplice.


Doporučit
Sdílet na Facebooku
Doporučit známému
Vytisknou článek
Další aktuality
... přejít na aktuality
Facebook