Elektromobil opět jezdil po Kaplicku

Město Kaplice a jeho Kulturní a informační centrum v těchto dnech opět testuje elektromobil SMART FORTWO ED, zapůjčený energetickou společností E.ON.


Se společností E.ON velmi dobře spolupracujeme už po dobou tří let. Účelem této spolupráce je propagace elektromobility a energetické efektivity a užívání elektromobilu Kulturním a informačním centrem při různých aktivitách. 

Elektromobil jsme měli zapůjčený už v loňském roce, kdy nám pomáhal při rozvážení propagace do širokého okolí, ať už na kulturní akce v měsíci červnu nebo s materiály k půjčovně kol a skútrů či ke galerii Krampus po penzionech celého Novohradska a Českokrumlovska a své využití si našel i při pořádaných akcích. Letos jsme jej opět po dobu jednoho měsíce využívali k rozvážení propagačních materiálů, kulturních pozvánek a letáků po celém Kaplicku i Novohradsku. Zúčastnili jsme se s elektromobilem školení Smart Cities o nových technologiích pro obce.

Pro budoucnost je využívání těchto elektromobilů vynikající volba. Je šetrné k životnímu prostředí. Auto má velmi tichý chod a jednou z jeho výhod je i to, že se během cesty samo dobíjí.

Autor: | Zveřejněno: 23.4.2019 - 00:00 | Zhlédnuto: 333x